1-888-325-3347
kopya lise diploması, gerçekci master dereceleri gerçekci diploma universite diploması kopya kolej derecesi
Lise
Diploma
Diploma & Transkript
Transkript
75$ bir ücretle yapılan ürünler gerçekten okuldan alınan diploma ve transkriplerin aynısı gibi görünmektedir. 'Kabartmalı' altın sarısı devlet mührünü veya tam kabartmalı altın kaplama amblem seçimi yapın. Farklı kağıt ebatı ve değişik renk seçimi de yapabilirsiniz.
Kolej & Üniversite
Diploma
Diploma & Transkript
Transkript
Phonydiploma.com, sahte derece, sahte diploma veya kayıp diplomalar için kullanabileceğiniz kaynak sitedir.  Orijinal görünümlü sahte diplomalar arkadaşlarınıza ve ailenize göstermeniz içindir.   Orijinal görünümlü diplomalar adınıza, okulunuza ve mezuniyet tarihinize göre kişiselleştirilebilmektedir.  Diploma kalitesinde kağıda basılan diplomalar; kabartmalı altın rengi mühür, renklı okul logosu, soğuk damga ve güvenlik hologramından oluşmaktadır. ABD ve Dünya genelindeki okulların tasarımlarını içerir. Profesyonel görünümlü yedek diplomalar sahte lise dereceleri, master dereceleri, kopya doktora dereceleri, sahte üniversite mezuniyet diplomaları için idealdir. Bire bir uyumlu transkripler de yapılmaktadır.   
Tarayıcınızdan
Ödemeler kredi kartı, posta ile gönderilen para, PayPal ve Western Union aracılığıyla yapılmaktadır. Dünya geneline yapılan teslimatı online olarak takip edebilirsiniz.  Kopya diplomaya sahip olduğunuzu sizden başka kimse bilmeyecek. Gizli bir şekilde paketlenen ürün isteğinize bağlı şekilde postalanacaktır. E-posta destekeğine danışın. Online sipariş süresince online destek ekibimiz size yardımcı olmaktadır.
send us your scan
Sertifikalar
Online hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi için sizi websitemize davet ediyoruz. Sitemizin içeriği ingilizce dilindedir. Ayrıca sizinle yapılacak yazışmaların dili de bu dilde olacaktır. Giriş yapmak için buraya tıklayın!